YENİ RHEO KNEE 3 MİKROİŞLEMCİ KONTROLLÜ DİZ VE BACAK PROTEZİ

 

-Kararlı ve Dinamik, Hangi Havada Olursa Olsun Kullanıma Hazır-

Çeşitli kullanıcılar ve şartlar ile şimdi hava koşullarına dayanıklı olarak tasarlanan, RHEO KNEE 3 protez bacağından daha fazlasını isteyen kullanıcılar için güvenli, kararlı, ve dinamik bir deneyim sunar.

Diğer önde gelen mikroişlemcili protez bacak üreticileri hala hidrolik protezler ile uğraşırken,  RHEE KNEE 3 uzay havacılık, savunma ve otomotiv sektörleri tarafından yaygın olarak kullanılan yüksek düzeyde tepki özelliğine sahip magneto rheologic (mr) teknolojisini kullanır.

Yeni Rheo Knee 3 toplumda aktif bir rol oynamak, uygun olan yerlerde çalışmaya dönmek ve yaşamdan keyif almak isteyen protez bacak kullanıcılarını teşvik etmek için tasarlanmıştır.

 Rheo Knee 3 İle Gelen Yeni ve Geliştirilmiş Özellikler.

– Aktüatör ve kinematik sensörü, daha hızlı duruş kararlılığı ve salınım dinamikleri sağlar.

– Ekstansiyon asisti, daha güçlü daha hızlı ve daha doğal salınım fazı sağlar.

– Össur logic, veri ve ayarlara daha kolay ulaşılmasını sağlar.

– Duruş ve salınım aşamasında daha yumuşak bir geçiş sağlar.

RHEE KNEE 3 PROTEZ BACAK PERFORMANS TESTİ

Yakın tarihli kontrollü bir klinik çalışmada, yeni Rheo knee 3 performans bakımından önceki modelleri ve bir dizi standardize sonuç ölçümünde ana rakip ürünleri önemli ölçüde geride bırakmıştır.

Sonuçlar kullanıcıların daha uzun mesafeyi daha hızlı ve daha za enerji tüketerek yürüdüğünü göstermiştir.

Kanıtlanmış mr teknolojisi dizdeki manyetik sıvının viskozitesini çabucak değiştirecek elektromanyetik kuvveti kullanır. Bu sayede rheo knee 3 protez duruş aşamasında kararlılık için gerekli yüksek dirençten, dinamik, serbest salınım aşaması için gerekli sıfır dirence neredeyse anında geçiş yapabilir. Elde edilen sıfır gecikmeli protez bacak kullanım deneyimi fizyolojik bir diz ekleminin doğal işlevini taklit eder. Bu sayede protez bacak yön ve hız değişiminin yanında arazideki değişimlere hızlı ve keskin bir yanıt verir. Böylece rheo knee mikroişlemcili protez kullanıcıları hangi hava koşulunda olursa olsun çekinmeden güven içinde yürüyebilirler.

VARI-FLEX KARBON PROTEZ AYAK İLE BİRLİKTE RHEO KNEE 3 DİNAMİK DUO

Rheo Knee 3 bacak protezi mikroişlemci kontrollü protezler içinde en dinamik deneyimi sunma potansiyeline sahip ürün olarak Vari-flex karbon protez ayak ile kombine edildiğinde maksimum verime ulaşır. İnce yapısı ile hassas kozmetik kaplama uygulanabilir. Mükemmel enerji geri dönüşümü ile protez bacak kullanıcısına en yüksek seviyede emniyet ve güven sağlar. Daha az yorgunluk, bel ve sağlam tarafta daha az zorlanma ile protez kullanıcısına doğal ve akıcı bir yürüyüş sunar. Protez bacak kullanan kişilerin günlük yaşam aktivitelerini yerine getirmesi için harika ve ideal bir protez ayaktır.

Mevcut diz üstü protez bacak kullanıcıları Alsan Ortopedi’ de yeni Rheo knee 3 protez bacağı randevu alarak  test edebilir.