RHEO KNEE ELEKTRONİK DİZ PROTEZİ

RHEO diz hastaya ve cevreye devamlı uyumlu olurken, üst düzey bir stabilite ve hareket dengesini mümkün kılması sayesinde, bütün ileri teknoloji protez dizler içinde en doğal diz fonksiyonunu elde eder.
Eforsuz sallanma başlangıcı sayesinde, çoklu ortamlarda sıkışık mekanlarda dahi mükemmel bir yürüme sunar.
Üst düzey direnç ve aktüatör kontrolü doğrı direnci sağlar.
Devamlı enerji sunan ekstansiyon yayı sallanma esnasında çok daha anatomik bir hareket sunar.
Beş sensörüyle birlilte ve ileri teknoloji jiroskop sayesinde yürüme tarzını algılar. Bu sayede en zor şartlarda bile güvenli, dinamik ve mükemmel bir dengeli yürüyüş sunar.

RHEO DİZ’in Performans avantajları nelerdir?

Devamlı uyumlu elektronik diz protez hastalarına mükemmmel bir deneyim yaşatır.
Mükemmel bir ileri teknolojiyle tasarlanmış yapay zeka modülü, ekleme bağımsız düşünme yeteneği sağlar. Sürekli tanır, öğrenir, protez kullanıcısının farklı yürüyüş tarzlarına tam adapte olurken hız, yük değişimi ve yüzeydeki farklılıklara uyum sağlar.


HIZLI VE DOĞAL HAREKET EDİN


Klasik protez sistemlerine nazaran, yürüyüşün her anında diz hareketleri kontrol altına tutulur.Bu sayede daha az enerji ile, daha hızlı ve doğal yüreme sağlar.

GÜVENLE YÜRÜYÜN


Geliştirilmiş yapay zeka, protez bacak kullanıcısının yürüyüşünü her saniye 1500 defa analiz eder.Elde edilen bu analizler, sensörler sayesinde yapay zekaya iletilir. Rheo diz kullanıcının olağan dışı yürümesini fark eder. Meydana gelebilecek düşme takılma gibi tehlikeli durumlarda, yapay zeka sayesinde hastaya koruma sağlar. Tüm bunlar olurken protez kullanıcısına, durma ihtiyacı duymadan engellerin üzerinde geçip gitmek kalır.