PLİE 2.0 MPC KNEE

Protez kulanıcılarınına daha hareketli daha doğal ve daha güvenli bir deneyim sunmak amaçı ile; ileri teknoloji işlem yeteneği ile son teknoloji hidrolik sistemin kombinasyonu sayesinde şuana kadarki en uyumlu elektronik diz geliştirildi.
Son derece dayanıklı ve güvenilir olan plie 2.0 mpc knee micro işlemcili diz, bacak protezi kullanıcılarına daha hereketli ve kendine özel bir yürürüyüş sunuyor.
Son derece hassas ayarlar içeren ünitesi hızlı tepkiler vermeye olanak sağlar.10 mili saniyede verilen bu tepkiler mevcut protez diz sistemlerinde elde edilen en hızlı yürüyüş kontrol döngü sistemidir. PLİE 2.0 MPC KNEE  mikroişlemcili protez ile her zamankinden daha küçük, daha kısa adımlar atabilir, daha hızlı yürüyebilirsiniz. Son derece hızlı reaksiyon veren sistem kullanıcının yürüme hızını ani değiştirmesine geri geri gitmesine merdiven inip çıkmasına imkan verir.

PLİE 2.0 MPC KNEE PROTEZ BACAĞIN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ


– Doğal olarak yapılandırılmış kapak aşınan yüzeyler için koruyucudur. İstenildiği takdirde kolayca değiştirilebilir. Bu sayede kozmetik olarak her zaman daha yeni ve etkileci bir görünüm sağlanır.
– Rurubet ve nemden oluşturacağı olumsuzluklara karşı güvenli kaplanan yapısı sayesinde su geçirmezliği garanti altındadır. Bu sayede ara sıra su temasıan karşı etkili bir koruma sağlayan tek elektronik diz sistemidir.
– Diğer sistemlere göre alçak oluşu, bir çok ayak ile kullanıma olanak sağlar.
– Daha çok kullanıcıya hitap edebilmek için son derece hafif ve meydana gelebilecek hasarlara karşı korunacak şekilde tasarlanmıştır.
– Değiştirilebilir batarya, kablosuz bluetooth bağlanma, araç jarz kiti, tüm ekipmanlar için şık ve koruyucu çanta.
– Pil bölümünü korumak ve yatay zeminlerde, konforlu emniyetli ve daha kolay diz çökebilmek için özel olarak tasarlanmış bir diz çökme pedi vardır.
– Kozmetik olarak görüntü kirliliğinin önüne geçmek için, sağlam ve temiz bir alüminyum çerceve ile korunur.
– Kolayca merdiven inebilir ve çıkabilirsiniz
– Geri geri gidebilir, yürüyüş hızınızı ani değiştirebilirsiniz.
– Tökezlemeden durmadan ve dizinize konsantire olmadan, farklı  yüzeylerde güvenle yürüyebilirsiniz.
– Karşınıza çıkan engellerin etrafından dolaşmak yerine üzerinden durma ihtiyacı duymadan geçebilirsiniz.