Raize Fott Protez Ayak ve Bilek Sistemi 

Bir ayağın neler yapabileceğini görmek için artık beklentilerinizi raize foot protez ayak ile yükseltme zamanıdır. Hosmer tarafından üretilen yeni Raize Bilek ve Ayak protez sistemi sayesinde engebeli koşullarda yürümek ve topuğu yukarı kaldırmak artık bir düğmeye basmak kadar kolay.
Raize bilek ayak protezi çift mikro işlemcilerden faydalanarak hidrolik bileği kontrol eden ve en yeni teknoloji ile size kompozit bir ayak sunan hibrid ürünler arasında yerini almıştır. Raize sisteminin patentli tasarımı kullanıcının karşılaştığı koşullara uygun hizmet verebilmek adına sensörlerden faydalanır ve bu sensörlerden alınan sinyalleri düzenli olarak kontrol eder.
Yürürken topuğunuzu kaldırmanız mı gerekti? Tepelere mi tırmanmak istiyorsunuz? Bu artık Raize ile mümkün. Artık beklentilerinizi zirveye çıkarma zamanı!

Raize Foot Protez Ayak Özellikler


Mikro işlemciler ile bilek/ayak sisteminin hidrolik aksamı kontrol altında tutulur.
Uzaktan kumanda mevcuttur.
Uzaktan kumanda ile topuk seviyesini ayarlamak mümkündür.
Pantarfleksiyon ve dorsifleksiyon aralıkları ve mukavemeti uzaktan kumanda ile ayarlanabilir.
İniş ve çıkışlarda arazi engebesine uygun ayarlama yapılabilir.

Ayak bileğinin normal hareketini düzenler ve kullanıcının daha rahat edebilmesini sağlamak amacıyla şok etkisini azaltır. Araba kullanırken, ayakkabı bağlarken ve çorap giyerken ürün üzerindeki kilit mekanizmasını uzaktan kumanda ile aktif hale getirebilirsiniz.
Protez uzmanları tarafından yapılan ilk kurulum aşamasında bilgisayarlı işleme uygun bir üründür.
Ayağınızın gerçek bir ayak gibi görünmesini sağlamak amacıyla ayrıca Flexible Centri® ayak kalıbını satın almanızı tavsiye ederiz.