Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Tamir ve Bakım Hizmetleri

Protez ve ortez kullanan hastalarımıza yedek parça değişimi gerektirmeyen, protez ve ortezlerinin ücretsiz tamir ve bakım hizmetini sağlamaktayız.

Bakım sırasında afo, kafo, dafo gibi ayak ve bacak ortezlerinin tlso korse skolyoz korsesi gibi gövde ortezlerinin deforme olmuş, yırtılmış soft kaplamaları, velkro cırt bantları ve tokaları ücretsiz olarak değiştirilmektedir.

Sıkma, vurma ve dar gelme gibi sorunları olan alt ve üst ekstremite ortezlerinde, kullanılan malzemenin izin verdiği oranda gerekli müdahaleler ücretsiz olarak yapılır.

Protezlerde var olan sorunlarda yedek parça gerektirmeyen uygulamalar ücretsiz olarak yapılır.

Uzun yürüme cihazı gibi metal parça ve eklemlerin kullanıldığı ortezlerde kırılma kaynak atma ve buna benzer arızalar kaynak yardımı ile düzelecek düzeyde ise ücretsiz onarımı yapılır.

Ücretsiz tamir bakım hizmetlerimizden yararlanmak, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve gereken diğer şartlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Alsan Ortopedi Protez ve Skolyoz Korse Merkezi Ücretsiz Konaklama Hizmetleri

Yurt dışından ve şehir dışından gelen protez ve skolyoz hastalarımızı, merkezimize yakın konumda bulunan 2 kişilik stüdyo dairemizde ücretsiz misafir ediyoruz.

2 kişiden fazla konaklama ihtiyacı oluştuğunda, protez ve skolyoz korse merkezimize konum olarak yakın olan anlaşmalı olduğumuz otellerimizde bir kişiyi ücretsiz misafir ediyoruz.

Konakladığınız otel ve stüdyo dairemizden protez ve skolyoz merkezimize ulaşım hizmeti kendi araçlarımızla ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Protez ve Skolyoz hastalarımız için sağladığımız ücretsiz konaklama hizmeti;

– Biyonik el ve kol hastalarımız için 15 gün

– Mikroişlemcili ve elektronik protez bacak hastalarımız için 10 gün

– Aktif vakumlu harmony protez bacak hastalarımız için 7 gün

– Skolyoz hastalarımız için 3 gün ile sınırlıdır.

– Ücretsiz konaklama hizmetimiz uygulanan protez ve skolyoz korsesinin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesiyle sona erer.

Protez Bacak ve Protez El-Kol Uygulama ve Teslimat Süreleri

Protez bacak ve protez el-kol uygulama ve teslimat süreleri hastanın durumuna, uygulanacak protezin modeline ve özelliklerine göre değişmektedir.

Biyonik el ve kol (I-limb ultra, i-limb Quantum, DynamicArm, Beionic, Utah Arm 3 v.b) protez hastalarımız için tahmini teslimat süresi 10 gündür.

Mikroişlemcili ve elektronik (C-leg, Genium Bionic, Rheo Knee, Power Knee, Linx, Orion, Plie 2.0 mpc v.b) protez bacak hastalarımız için tahmini teslimat süresi 7 gündür.

Aktif vakumlu (EchelonVAC, Harmony, Unıty, Air FEED v.b) protez bacak hastalarımız için tahmini teslimat süresi 5 gündür.

Skolyoz korsesi uygulma ve teslimat süresi

Skolyoz korsesi uygulamamız 2 ila 3 gün arasında değişmektedir.

Ücretsiz konaklama hizmetlerimizden yararlanmak ve konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Alsan Ortopedi Protez ve Skolyoz Korse Merkezi Ücretsiz Ulaşım Hizmetleri

Yurt dışından ve şehir dışından gelen hastalarımızı şehrimizin hava alanlarında ya da otogarlarında karşılıyoruz. Kendi araçlarımızla misafirimiz olacakları stüdyo dairemize ya da anlaşmalı otellerimize ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

Hastalarımızı misafirimiz oldukları süre boyunca konakladıkları yerden alıp, protez bacak ve skolyoz korse merkezimize ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

Hastalarımızın protez ya da skolyoz korsesi teslimatlarının sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının ardından, şehrimizden ayrılacakları hava alanına ya da otogara ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

Ücretsiz ulaşım hizmetlerimizden yararlanmak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Alsan Ortopedi Protez ve Skolyoz Korse Merkezi Ücretsiz Çevirmenlik Hizmetleri

Yurt dışından gelen protez hastalarımızın istek ve taleplerini rahat bir şekilde ifade etmeleri için çevirmenlik hizmeti sağlıyoruz. Hastalarımız kendi ana dillerinde tercümanlık hizmetinden ücretsiz yararlanabilirler.

Bunun yanında uyguladığımız protezler için kullanma kılavuzu gibi gerekli olan bilgileri, hastalarımızın kendi ana dillerinde yazılı doküman olarak veriyoruz.

Yerinde Ölçü Alma ve Uygulama Hizmetleri

‘’Hastalarımızın merkezimize gelmedikleri özel durumlarda biz hastalarımıza gidiyoruz.’’

Protez bacak ve ortez hastalarımızın yaşlı olması, hastanede yatan fakat acil ortezleme gereken hastalar, seyahat engeli olan hastalar ya da merkezimize ulaşımı esnasında yanında ona refakat edebilecek kimsenin olmaması gibi özel ve mecburiyet gerektiren durumlarda hastalarımıza biz gidiyoruz.

Bu hizmet yerinde ölçü alma ve uygulamaya imkan veren protez bacaklarda ve ortezlerde sadece İstanbul’ da ve başka seçenek kalmaması halinde verilebilir. Bu hizmeti alabilmek için gerekli olan diğer detaylar ve şartlarla ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Şehir Ve Boğaz Turu

Protez ve skolyoz korse uyulama süresi içinde İstanbul ve boğazı gezmek isteyen hastalarımız için anlaşmalı rehberlerimiz ile ekonomik ücretler karşılığında şehir turu yapabilmekteyiz.

Şehir ve boğaz turlarının fiyatları hastalarımızın taleplerine göre rehberler tarafından verilmektedir. Şehir ve boğaz turu planlaması için lütfen bizimle irtibata geçiniz.