Çocuk Protez Ayak Mini BladeXT

Össur Protez Ayaklar
30 Nisan 2017
Mikroişlemcili Protezler Hakkında Bilgiler
24 Mayıs 2017

Çocuk Protez Ayak Mini BladeXT

Çocuk Protez Ayak Mini BladeXT

Çocuk protez ayak Mini BladeXT minikler için özel tasarlandı. Çocuk amputelerin en zorlu kullanım ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Protez Ayak Mini BladeXT

Sürekli hareket halinde olan çocukların aktif yaşantılarını kesintiye uğratmamak için, en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş Mini BladeXT, günlük yaşam aktivitelerinin her aşamasında çocuk amputeleri destekler. Bisiklete binmek, tırmanmak, koşmak ve arkadaşlarıyla oyun oynamak isteyen TT ve TF ampute çocuklar, istedikleri her hareketi ağrı duymadan yapabilir ve böylece gün boyu aktif kalabilirler.

Enerji Tepkisi

Kavisli parmak tasarımı ilerlemeye yardımcı olmak için yüklü bir yay gibi çalışır. Başlangıçtaki yerden atıştan itibaren, C-şekilli eğri bir sonraki adımda serbest bırakılmaya hazır, enerjiyi sıkıştırır ve depolar.

Koruma ve İstikrar

Eşsiz bir parmak ve topuk tasarımı ile kullanıcılar ayakta, koşarken veya yön değiştirirken dengeli ve güvenli hissediyorlar. Bu ayrıca, her adımda konfor ve koruma için şok emilmesini sağlar.

Güvenlik ve Uyum

Bütünleşik bir çekiş yeri, tüm faaliyetler için güvenlik ve emin adımlar sağlamaya yardımcı olur. Ayırma parmağı zemin uyumluluğunu geliştirir, esneklik sağlar ve düz olmayan zeminde konforu artırır.

Hafif ve Güçlü

Hafif oluşu sayesinde kullanıcı hızlı hareket edebilir. Karbondan üretilen çocuk protez ayak Mini BladeXT, çok dayanıklıdır. Ayrıca ayak oldukça esnektir.

5 mm uzunluğa sahip C formlu ayak yayı, topuk vuruşu ile depoladığı enerjiyi parmak kalkışı ile serbest bırakır.Yokuşlarda hızlanma ve yavaşlama kontrolü yaparak her adımda mükemmel enerji absorbsiyonu sağlar.

5 yaş üstü çocuklar için uygundur. Erkekler için göz kamaştıran elektirli mavi ve kızlar için harika pembe renkleri ile çocuklar için çekicidir. Sadece 450 gr ağırlığındaki  protezin 20-60 kg taşıma kapasitesi ve 3 adet değiştirilebilir yay aralığı vardır.

Çocuk protez ayak Mini BladeXT ile minikler artık daha mutlu.

İnceleme ve test talepleriniz için lütfen randevu alınız.